هواوی واچ 3 در آینده نزدیک عرضه نمی‌شود

شنبه 12 اسفند 1396
11:44
محمد

 هفته‌ی گذشته، ریچارد یو، مدیرعامل واحد محصولات تجاری هواوی اوایل تایید کرد که نسل سوم ساعت‌های هوشمند این شرکت، موسوم به هواوی واچ در راه است؛ اما تاکید ویژه داشت که این اتفاق کمی به طول خواهد انجامید. یو در این رابطه می‌گوید:

نسل سوم ساعت هوشمند هواوی، مدتی بعد عرضه خواهد شد. هیچ عجله‌ای در عرضه‌ی این محصول در کار نیست؛ چرا که نسل دوم این دستگاه، فروش خوبی را تجربه می‌گند. ما هیچ عجله‌ای در عرضه مدل جدید نداریم، بنابراین آن را بعد‌ها ارائه خواهیم کرد.

در حالی که هنوز هیچ گزارشی به‌صورت رسمی از فروش نسل دوم ساعت‌های هوشمند هواوی در جهت تایید سخنان یو وجود ندارد؛ اما حداقل این خبر می‌تواند برای طرفداران گجت‌های پوشیدنی‌ قوت قلبی باشد که کماکان یک تولیدکننده به پلتفرم دستگاه‌های پوشیدنی گوگل موسوم به اندروید ور امید دارد. از آن جایی که در حال حاضر بخش عمده‌ای از گجت‌های پوشیدنی اندرویدی توسط شرکت فسیل (Fossil) به فروش می‌رسند؛ شرکتی که در پشت بسیاری از برندهایی قرار دارد که می‌شناسید و به آن‌ها علاقه دارید. از جمله برندهایی که زیر چتر فسیل قرار دارند، می‌توان به اسکاژن، امپریو آرمانی، دیزل، مایکل کورس و سازنده گجت‌های پوشیدنی، میس‌فیت اشاره کرد.

اخیرا هیچ دستگاه پوشیدنی اندرویدی روانه‌ی بازار نشده است که این موضوع می‌تواند به معنی افول این پلتفرم‌ اندروید ور باشد. به هر حال، اگر شرکت‌ها به ساخت گجت‌های پوشیدنی اندرویدی ادامه دهند، بدون شک تعداد بسیاری از افراد به خرید این دستگاه‌ها تمایل خواهند داشت.


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرخبر است. || طراح قالب bestblog.ir